سینک ظرفشویی استیل بهتره یا گرانیتی؟

سینک ظرفشویی استیل بهتر است یا گرانیتی, هر دو آنها از محبوبترین و بهترین سینک های ظرفشویی هستند که سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص داده اند. سوال مهم این است که سینک گرانیتی و استیل چه تفاوت هایی با هم دارند و مهم تر اینکه سینک گرانیتی بهتر است یا استیل؟

 سینک گرانیتی بخرم یا استیل؟

سینک ظرفشویی یکی از موارد ضروری است که دکوراسیون آشپزخانه را کامل می کند و شما با یک انتخاب مناسب می توانید سالهای سال از آن استفاده کنید بدون اینکه تغییری در ظاهر و درخشندگی آن به وجود آید.

امروزه علاوه بر سینک استیل که همه ما با آن آشنایی داریم، سینک هایی با جنس های مختلف شیشه ای، گرانیتی، کورین و … در انواع طرح و رنگ های مختلف با برند های معروف و ناشناس در بازار موجود هستند که خریداران را به وسوسه می اندازند که در میان آنها سینک گرانیتی از محبوبیت زیادی برخوردار است.

کیفیت و دوام، زیبایی، قیمت مناسب، خدمات پس از فروش، امکانات و… از جمله معیارهای مهم خریداران سینک می باشد. سینک های گرانیتی و استیل تقریباً به اندازه تفاوت شما با یکدیگر متفاوت هستند. هر کدام مزایا و معایب مشخص خود را دارند.

سینک گرانیتی نسبت به استیل براق کمتر در معرض آسیب است و سر و صدا کمتری ایجاد می کند. نگهداری و مراقبت از سینک استیل راحت تر و ارزان تر از گرانیتی است ، اما تنوع رنگ و دوام گرانیت را ندارد.

همانطور که می دانید انتخاب اینکه سینک استیل بخرم یا گرانیتی، سخت است و ما برای راحتی شما، دو سینک استیل و گرانیتی را بر اساس ظاهر، دوام، مقاومت در برابر خراشیدگی و حرارت، قیمت و تنوع رنگ، مقایسه و تحلیل و بررسی کرده ایم.

سینک ظرفشویی استیل بهتر است یا گرانیتی

سینک ظرفشویی استیل بهتر است یا گرانیتی

تفاوت های سینک استیل و گرانیتی

از نظر ظاهری

آیا شما کسی هستید که به ظاهر جذاب آشپزخانه خود اهمیت می دهید؟ بدون شک سینک های گرانیتی تأثیر خارق العاده ای روی شما ایجاد می کنند. زیبایی ظاهر یکی از مهمترین معیارهایی است که در انتخاب سینک بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

مسلما در این رقابت سینک های گرانیتی نسبت به استیل با اختلاف زیاد برنده هستند. ظاهر سینک استیل بسیار ساده و یکنواخت است و شما نمی توانید انتظار یک طرح متفاوت داشته باشید در حالیکه سینک های گرانیتی در اشکال و طرح های مختلف تولید می شوند و طراحی مدرن و به روز آنها به عنوان یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

ظاهر زیبا و به روز سینک گرانیتی باعث جذابیت بیشتر فضای آشپزخانه به خصوص کابینت اشپزخانه می شود و تقریباً با هر دکوری مطابقت دارد.

مهم نیست که می خواهید آشپزخانه خود را به سبک مدرن درست کنید یا ظاهری سنتی می خواهید. سینک های گرانیتی به معنای واقعی کلمه با هر سبکی تطابق دارند.

آنچه که بیشتر از هر چیزی در سینک گرانیتی جلب توجه می کند، نگاه خارق العاده آنهاست.

مواد گرانیتی و متالیک باعث می شود که سینک های گرانیتی مانند یک جواهر گرانبها در آشپزخانه شما برق بزنند.هیچ ماده دیگری درخشش چشمگیر گرانیت را ارائه نمی دهد.

یکی از مزایای سینک ظرفشویی های گرانیتی این است که به راحتی تمیز می شوند. کافی است هر روز یک بار آن را با اسفنج مایع پاک کنید تا جذابیت فوق العاده آن حفظ شود.

دوام و استحکام

سینک های استیل از نظر دوام و استحکام نیز شانسی در برابر سینک های گرانیتی ندارند. سینک های استیل در برابر ضربه های شدید بسیار آسیب پذیر هستند و ممکن است سوراخ و یا غر شوند.

درمقابل سینک های گرانیتی مقاومت بالاتری از خود نشان می دهند و امکان غر شدن آنها در برابر ضربه وجود ندارد.

مقاومت در برابر خراشیدگی

ساختار گرانیت و رزین سینک های گرانیتی مقاومت فوق العاده ای در برابر خراشیدگی حتی پس از سالها استفاده نشان می دهد.

در واقع این مدل سینک زیبایی خود را مدیون ساختار با دوام آن است. البته به یاد داشته باشید که کیفیت این مدل سینک ها با هم متفاوت است و هر چه تراکم ذرات بیشتر باشد به همان اندازه در برابر خراش مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.=

مقاومت در برابر حرارت

مقاومت در برابر حرارت سینک گرانیتی بدون شک زیاد است. ترکیب 80٪ گرانیت و 20٪ رزین و سخت شدن در دمای بالا باعث می شود تا دیگر نگران ریختن مایع در حال جوش در داخل  سینک و یا قرار دادن ظروف خیلی داغ بر روی آن نباشید.

اما در مقابل، سینک استیل به دما بسیار حساس است. این امکان وجود دارد که شکل سینک ظرفشویی استیل تحت تأثیر حرارت تغییر شکل دهد.

و در آخر

امیدواریم استفاده لازم را از این مقاله کرده باشید.

و به شما بزرگواران پیشنهاد می کنیم که دیگر وبلاگ های مارا نیز مشاهده بفرمایید..


قیمت سینک ظرفشویی , خرید سینک توکار درشهریار, سینک ظرفشویی ارزان در تهران , قیمت سینک ظرفشویی برند اسنایکو در شهریار , قیمت سینک تک لگن در شهریار, جدیدترین مدل سینک , تولید سینک برند اسنایکو, صفحه گرانیتی اسنایکو , سینک دوقلو توکار  , قیمت سینک سنگی , شماره تماس تولیدی سینک اسنایکو , بهترین صفحه گرانیتی اسنایکو در شهریار, ادرس تولیدی اسنایکو, لیست قیمت صفحه گرانیتی , snaiko , صفحه گرانیتی ضد خش , صفحه گرانیتی ضد لک ، قیمت سینک سفید گرانیتی در شهریار ، صفحه گرانیتی اسنایکو ، سینک گرانیتی اسنایکو ، اسنایکو ، تولیدی اسنایکو ، تولید سینک ظرفشویی گرانیتی ، سینک ظرفشویی اسنایکو ، تولید سبنک گرانیتی در تهران ، s.naiko , تولید سینک و صفحه گرانیتی در شهریار, تولید سینک گرانیتی در تهران ,