فایبرگلاس چیست؟ 

سینک فایبر گلاس چیست, فایبرگلاس یه نوع پوشش است که از مواد نفتی و پشم شیشه درست می شود. امروزه اکثر کارخانه ها در دنیا مخازن آب خود را با استفاده از فایبرگلاس عایق می کنند وجلوی پوسیدگی و ازبین رفتن مخازن وضررهای ناشی از آن را می گیرند.

اما از ویژگی های دیگر فایبرگلاس سبک بودن ومستحکم بودن آن است که باعث تولید انواع قطعات از جنس فایبرگلاس شده است .

سپر انواع خودروها، انواع ایرانیتها، اتاقک ها، سیلوهای سیمان،مخازن نگهداری مایعات مختلف از جمله اسید، سپتیک تانکها، چربی گیرها و …

فایبرگلاس کامپوزیتی از الیاف شیشه با مواد پلیمری است که از پشم شیشه به عنوان مادهٔ تقویت کننده و از مواد پلیمری به عنوان مواد زمینه استفاده می‌شود.
فایبرگلاس در ساخت مخازن بکار می رود. انواع رزین ها در ساخت مخازن فایبرگلاس عبارتند از: پلی استر، ونیل استر، اپوکسی می باشد. پلی استرها ضعیف در برابر خوردگی بوده و ونیل استر مقاومت خوب در برابر خوردگی داشته و اپوکسی مقاوم در برابر خوردگی و دما می باشد.

فایبرگلاس از چه موادی ساخته می شود

فایبرگلاس، کامپوزیتی از الیاف شیشه با مواد پلیمری است که از پشم شیشه به عنوان ماده ی تقویت کننده و از مواد پلیمری مثل رزین به عنوان مواد زمینه استفاده می‌شود.

درواقع رزین کمک می‌کند تا نیرو و تنش واردشده به قطعه در سراسر سطح آن پخش شود.

فایبرگلاس در ساخت مخازن نیز بکار می رود.

انواع رزین ها در ساخت مخازن فایبرگلاس پلی استر، وینیل استر و اپوکسی می باشند. پلی استرها در برابر خوردگی ضعیف بوده و وینیل استرها دارای مقاومت خوبی در برابر خوردگی بوده و اپوکسی در برابر خوردگی و دما مقاوم می باشد.

سینک ظرفشویی فایبرگلاس

سینک فایبر گلاس چیست

سینک فایبرگلاس قالب سینک که از مهمترین و پرکاربردترین نیاز سینک های ظرفشویی و دستشویی می باشد و در انتخاب سینک ظرفشویی علاوه بر شکل و ظاهر زیبای آن, دوام و مقاومت آن را نیز باید در نظر گرفته شود.

اندازه سینک ظرفشویی باید با فضایی که در اختیار دارید هماهنگی داشته باشد و زیاد بزرگ یا کوچک نباشد. در واقع سینک باید با ابعاد کابینت آشپزخانه شما متناسب باشد.

سینک ها از نظر اندازه, عمق, تعداد کاسه ها و شکل ظاهری متفاوت هستند.

اگر تعداد کاسه های سینک بیشتر باشد می توانید به طور همزمان ظرف ها را شسته, آبکشی نمایید.

سینک ها از نظر نحوه نصب به دو نوع روکار و توکار دسته بندی می شوند.

قیمت سینک ظرفشویی فایبرگلاس

قیمت سینک ظرفشویی فایبرگلاس به چیز های متفاوتی بستگی دارد .بهترین نوع این سینک های ظرف شویی فایبرگلاس عبارتند از سینک توکار و سینک زیر کانتری.

با توجه به اینکه استفاده از آن بسیار زیاد شده است تنوع آن و قیمت سینک ظرفشویی فایبرگلاس نیز افزایش یافته است در جاهای بسیاری مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

با توجه به کیفیت و ابعاد آنها می توان از قیمت سینک ها مطلع شد.

امروزه سینک ظرفشویی به شکل های مختلفی تولید و عرضه می شود به همین دلیل قیمت سینک ظرفشویی فایبرگلاس با توجه به نوع و کیفیت آن متفاوت خواهد بود.

شرکت فایبرگلاس نجفی با توجه به تنوع زیاد محصولات و انواع سینک ظرفشویی و قیمت مناسبی که دارند بسیار مورد اعتماد می باشد.

برای اطلاع از قیمت سینک ظرفشویی فایبرگلاس مورد نظر خود نیز می توانید با فروشندگان ما تماس برقرار کرده و نسبت به استعلام قیمت کالا اقدام کنید.

مزایا و معایب سینک فایبر گلاس چیست ؟

سینک های فایبر گلس بر اثر گرما و سرما تغییر رنگ می دهند.

استفاده از مواد شوینده اسیدی ممکن است باعث تغییر رنگ آنها شود.

بر اثر استفاده طولانی مدت تغییر رنگ می دهند و یا حتی ممکن است تاب بردارند.

بر عکس سینک های گرانیتی که شکننده هستند این مدل سینک ها کاملا نرم هستند که خاصیت پلاستیکی بودن آنها کاملا مشهود است.

جذب سریع باکتری و غیربهداشتی هستند.

جریان روان آب صدای بلند و نابهنجاری را روی آنها ایجاد می كند.

بیشترین موارد استفاده این فایبرگلس در وان حمام می باشد تا سینک آشپزخانه.

و در آخر

امیدواریم استفاده لازم را از این مقاله کرده باشید.

و به شما بزرگواران پیشنهاد می کنیم که دیگر وبلاگ های مارا نیز مشاهده بفرمایید..


قیمت سینک ظرفشویی , خرید سینک توکار درشهریار, سینک ظرفشویی ارزان در تهران , قیمت سینک ظرفشویی برند اسنایکو در شهریار , قیمت سینک تک لگن در شهریار, جدیدترین مدل سینک , تولید سینک برند اسنایکو, صفحه گرانیتی اسنایکو , سینک دوقلو توکار  , قیمت سینک سنگی , شماره تماس تولیدی سینک اسنایکو , بهترین صفحه گرانیتی اسنایکو در شهریار, ادرس تولیدی اسنایکو, لیست قیمت صفحه گرانیتی , snaiko , صفحه گرانیتی ضد خش , صفحه گرانیتی ضد لک ، قیمت سینک سفید گرانیتی در شهریار ، صفحه گرانیتی اسنایکو ، سینک گرانیتی اسنایکو ، اسنایکو ، تولیدی اسنایکو ، تولید سینک ظرفشویی گرانیتی ، سینک ظرفشویی اسنایکو ، تولید سبنک گرانیتی در تهران ، s.naiko , تولید سینک و صفحه گرانیتی در شهریار, تولید سینک گرانیتی در تهران ,